Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi, reagon nëna e Beatrixit

16:50 | 8 Dhjetor 2021

Hyrja e Romeos në vendin e Donaldit bëri bujë të madhe në të gjitha mediat.

Këto pjesë të këtyre skenave janë bërë virale në rrjet dhe kanë ngjallur reagime të ndryshme nga të gjithë, shkruan lajmi.net.

Këtë gjest emocionues e ka përkrahur edhe nëna e Beatrix Ramosaj, Antigona e cila përmes një postimi në rrjetet sociale e duartrokiti këtë skenë.

Kujtojmë se, nëna e Beatrix Ramosaj e ka përkrahur vajzën e vet në lidhje e re që është duke e shijuar me Donaldin.

Por që ajo i ka kërkuar asaj ta sqarojë mirë raportin me të./Lajmi.net/