Romagnoli premton: Do të jap gjithçka për Milanin (Foto)

Lojtari i ri i Milanit, Alessio Romagnoli ka premtuar se do të japë gjithçka për fanellën e skuadrës rosonere.

Sport

11/08/2015 13:36

Romagnoli sot është duke i kryer testet mjekësore te Milani, para se të nënshkruajë kontratë zyrtare me skuadrën rosonere.

Dhe, ai ka gjetur kohë për të folur pak për mediat, duke thënë se do të japë gjithçka për Milanin.

“Unë dua të jap më të mirën time këtu. Dua t’i jap ekipit të parë një shtytje”, tha Romagnoli.

Romagnoli

Romagnoli 1