Të Infektuar: 1047

Të Shëruar: 794

Të Vdekur: 30

Roma – Sassuolo, debutojnë dy ardhjet e reja, formacionet

17:04 | 15 Shtator 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Roma – Sassuolo.

Te vendasit në ndeshjen e sotme do debutojnë edhe dy ardhjet e reja Jordan Veretout dhe Henrikh Mkhitaryan.

Ekipi i Fonsecas kërkon fitoren e parë në sezonin e ri pas dy barazimeve të njëpasnjëshme.

Ndeshja starton nga ora 18:00, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet e plota. /Lajmi.net/

Roma

Sassuolo