Roma-Sampdoria përfundon me një gol epërsi

Roma e ka mposhtur Sampdorian 2:1, për t'iu afruar zonës Champions. Për verdhekuqët shënuan Alessandro Florenzi dhe Diego Perotti, ndërsa për mysafirët Fernando.

Sport

07/02/2016 22:40

http://www.dailymotion.com/video/x3qxrxn_45-1-florenzi-a-goal-as-roma-1-0-sampdoria-07-02-2016-hd_sport

http://www.dailymotion.com/video/x3qxu1o_peroti-goal-1-1-roma-vs-sampdoria-07-02-2016_sport