Roma refuzon Liverpoolin dhe Realin për Becker – Lajmi.net
Roma refuzon Liverpoolin dhe Realin për Becker
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 20:37, 16 April 2018
Presidenti i Romës, James Pallotta, ka hedhur poshtë mundësinë e shitjes së portierit të tyre, Alissao Becker.

Është Real Madrid dhe Liverpool që kanë kërkuar shërbimet e portierit që më paraqitjet e tij ma marrë epitetin e më të mirit të këtij sezoni në Evropë.

Pavarësisht ofertave në drejtim të tij nga Liverpool dhe Real Madrid, presidenti i Romës nuk është tunduar, duke thënë se Alissao do të mbetet në ‘Olimpico’.

Alissao në Romë është transferuar në verën e vitit 2016 nga Internacional për tetë milionë euro./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO