Roma po e blindon yllin e madh – Lajmi.net
Roma po e blindon yllin e madh
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 19:13, 15 April 2019
Roma ka filluar t’i blindojë disa lojtarë me kontrata të reja.

Roma është duke punuar që t’i mbajë në skuadër disa lojtarë kryesor.

Skuadra italiane i ka ofruar kontratë të re Edin Dzekos, përcjell lajmi.net.

Drejtosi sportiv i Romës, Frederic Massara, është duke tentuar ta bind boshnjakun që ta vazhdojë kontratën edhe për një sezon.

Kontrata e Dzekos skadon në qershor të vitit 2020, por ata duan ta sigurojnë që ai mos të largohet në verë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO