Roma i afrohet kreut (VIDEO)

Roma e ka mposhtur Empolin në shtëpi me rezultat 3:1. Golat për romakët i shënuan Pjanic, De Rossi dhe Salah, ndërsa për Empolin realizoi Buchel. Pas kësaj fitoreje Roma tani ndodhet në vendin e dytë me 17 pikë, një më pak se Fiorentina që e ka edhe një ndeshje më pak të zhvilluar.

Sport

17/10/2015 19:49

YouTube player