Robini tregon se në çka u dashurua tek Marigona

E hëna e kaluar ishte dita kur çifti Marigona dhe Robin Krasniqi e kurorëzuan dashurinë e tyre me dasmë.

ShowBiz

14/05/2022 21:12

Njëri nga restorantet luksoze në Kosovë, numër i madh i mysafirëve dhe muzikë e përzgjedhur ishin disa nga karakteristikat e kësaj dasme, shkruan lajmi.net

Emisioni “Mirage” intervistoi çiftin ku treguan shumëçka rreth dasmës, ku ndër tjerash Robini tregoi se çfarë e bëri të dashurohej fillimisht të Marigona.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin e plotë:

YouTube player