Roberti zgjodhi të relaksohet me vajzën në këtë mbrëmje – Lajmi.net
Roberti zgjodhi të relaksohet me vajzën në këtë mbrëmje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:05, 11 January 2019
Robert Berisha mbrëmjen e sontme ka qëndruar në shtëpi, ku u relaksua bashkë me vajzën e tij, Renee.

Robert Berisha ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku shfaqet bashkë me vajzën e tij, Renee, shkruan lajmi.net.

Këngëtari po relaksohej teksa në prehër mbante vajzën, e cila e bënte të lumtur atë me fjalët që i thoshte.

“Të dua Renee”, ka shkruar Roberti sipër videos.

Kujtojmë që Robert Berisha në fund të vitit që e kemi lënë pas solli coverin e këngës “Knon Bilbili”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO