Roberti publikon imazhin e ëmbël të Renee, a do të merret edhe ajo me muzikë?

Roberti e ka publikuar një video të Renee pranë një piano.

ShowBiz

17/10/2019 10:56

Muzikanti dhe këngëtari Robert Berisha e ka publikuar një video në të cilën shihet vajza e tij Renee duke luajtur në piano, shkruan lajmi.net.

E duke pasur parasysh se të dy prindërtie e saj merren me muzikë, duket se edhe vogëlushes Renee i ka hyrë në qejf muzika.

Ajo duket si një profesioniste e vërtetë në videon të cilën ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/