Roberti flet për të parën herë për raportin e tij me kunatën, Tunën (Video)

Së fundmi muzikanti i njohur tashmë edhe këngëtar, Robert Berisha ka qenë i ftuar në intervista të ndryshme.

ShowBiz

03/12/2016 20:39

Së fundmi në EliteZone ka folur rreth karrierës së tij muzikore, pse vendosi që të bëhet edhe këngëtar e shumë gjëra të tjera, shkruan lajmi.net

Robert Berisha për herë të parë foli për raportin e tij me kunatën e tij Tunën, kolege në muzikë, nusen e vëllaut e nëna e foshnjes që po e bën axhë.

Ai tha se raportet i kanë të mira dhe se ajo bashkë me Patrisin kanë shkuar te Roberti dhe Nora në shtëpinë e re për t’i vizituar./lajmi.net

YouTube player