Roberti dhe e dashura e tij ndajnë me fansat një moment të veçantë

Moderatori, Robert Berisha tash e një kohë ka bërë publike lidhjen e tij me modelen shqiptare Laureta Maqedonci. Dyshja shpesh herë ndajnë imazhe të ndryshme krah njëri tjetrit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Mbrëmë çifti kanë ndarë një video-incizim krah njëri tjetrit ku shiheshin duke shijuar një udhëtim me motor. Theksojmë që kjo është lidhja…

ShowBiz

16/08/2022 14:14

Moderatori, Robert Berisha tash e një kohë ka bërë publike lidhjen e tij me modelen shqiptare Laureta Maqedonci.

Dyshja shpesh herë ndajnë imazhe të ndryshme krah njëri tjetrit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë çifti kanë ndarë një video-incizim krah njëri tjetrit ku shiheshin duke shijuar një udhëtim me motor.

Theksojmë që kjo është lidhja e parë publike e Robertit pas ndarjes nga Nora. /Lajmi.net/