Robert Berisha thotë troç emrat e këngëtareve me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë

17:29 | 25 Qershor 2019

Robert Berisha ka treguar emrat e artisteve, me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Robert Berisha është goxha aktiv me këngë të reja, të cilat po pëlqehen në publik, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Trokit”, ku foli shumëçka rreth profesionit dhe jetës private.

Ai komentoi sërish deklaratat që kohë më parë kishte bërë lidhur me Tunën, ku tregoi se a është penduar për ato çfarë ka thënë.

Ndërsa i pyetur se cilat janë këngëtaret me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë, ai tha “Tuna, Tayna, Kida dhe Remzie Osmani”. /Lajmi.net/