Robert Berisha me urim të veçantë për ditëlindjen e Renees

Këngëtari i njohur Robert Berisha ka uruar me fjalë të ëmbla vajzën e tij Renen. Ai ka postuar një fotografi të sajën në Instagram ku ajo shihet tejet e lezetshme, shkruan lajmi.net. Është një fotografi e Renes kur ajo ishte foshnjë. Në mbishkrimin Roberti ka shkruar “Sot 9 vjet ma zbukurove jetën o shpirti bab’s…

ShowBiz

15/05/2024 16:08

Këngëtari i njohur Robert Berisha ka uruar me fjalë të ëmbla vajzën e tij Renen.

Ai ka postuar një fotografi të sajën në Instagram ku ajo shihet tejet e lezetshme, shkruan lajmi.net.

Është një fotografi e Renes kur ajo ishte foshnjë.

Në mbishkrimin Roberti ka shkruar “Sot 9 vjet ma zbukurove jetën o shpirti bab’s urime ditëlindjen Renee e t’paqa shnosh, happy e u plaksh me tona t’mirat..Tẽ don babi shum”.

Kujtojmë se Robert Berisha dhe Nora Istrefi ka vite që janë ndarë, por gëzojnë një raport të mirë për hatër të vajzës s ë tyre./Lajmi.net/