Robben i gatshëm për lojë

Bayerni ka marrë një lajm shumë të mirë, pasi anësori i skuadrës, Arjen Robben më në fund është i gatshëm për lojë.

Sport

08/08/2015 16:30

Arjen Robben është  i gatshëm për lojë, dhe ky është një lajm shumë i mirë për skuadrën e Bayernit.

Holandezi do të jetë gati për Bayernin, në takimin e parë të Kupës së Gjermanisë kundër Notingenit.

Robben ishte i dëmtuar dhe mungoi edhe në ndeshjet që Bayerni zhvilloi në tuneun Audi Cup në mesjavë.