Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen

0:00 | 12 Tetor 2018

Këtë mbase do nuk e kemi menduar.

Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net

Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre.

Madje, rastësia tjetër qëndron  te fakti se të dy këngëtaret këngët i kanë duet, njëra e ka me Don Phenom ndërsa tjetra me Seven Saraçin.

Se cilës do t’i ecë më mirë kënga, presim ta shohim ditëve në vazhdim./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Bej tag gjith shoqerine, tregoji se me ne fund “KUJT PO I HAN” DEL NESEEEEER!!!!

A post shared by ENCA (@enca) on

 

View this post on Instagram

 

Neser… #Maria 17:00

A post shared by Seven (@7saraci) on