Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Ritën më elegante nuk mund ta keni parë

18:46 | 1 Gusht 2020

Rita Ora duket plot sharm me veshjen e zgjedhur dhe grimin e aplikuar.

Rita Ora nuk shquhet vetëm për zërin e saj, pamja e jashtme e këngëtares shqiptare është po aq intriguese sa edhe zëri i saj, shkruan lajmi.net.

Biondja para pak minutave ndau një seri imazhesh në profilin e saj në Intagram ku shfaqet me një kostum të zi, dhe sipër vetëm me sytjena.

Bukuroshja nga Prishtina në vetëm pak minuta mori mijëra pëlqime dhe shumë komente përgëzuese për këtë dukje. /Lajmi.net/