Ritën e ka shoqe por ja cilën këngëtare shqiptare Miley Cyrus e quajti B***ch

Miley Cyrus është një ndër artistet më të suksesshme dhe ka fansa në të gjithë botën, të cilët janë të shumtë.

ShowBiz

04/04/2018 23:00

Mirëpo edhe këngëtaret shqiptare të cilat zotërojnë famë botërorë po shtohen dhe në mesin e tyre janë ato më të njohurat, si Bebe Rexha, Rita Ora e Dua Lipa. Miley njihet për shoqërinë me Ritën, por këtë here ka dy fjalë për një tjetër shqiptare të famshme.

Bëhet fjalë për Dua Lipa-n, e cila ka postuar nje foto ku shihet me yllin botërorë, Bruno Mars. Kjo foto ka tërhequr vëmendjen e Cyrus. “Tag me Biotch <3 ha!”, shkruan Miley ku nuk dihet për çfarë e ka fjalën por ajo që dihet është se ende nuk e ndjek në Insta Dua-n./intv.al/

97fbfea7-4750-4f8a-8371-24eebc3fd6e0.jpg