Rita zhvishet për Krishtlindje (Foto)

Rita Ora ka vendosur që të festojë Krishtlindjet me një fotografi mjaft tërheqëse të postuar në rrjetet sociale posaqërisht për fansat e saj, të cilët janë me numër të madh anë e mbanë botës.

ShowBiz

25/12/2014 23:31

Këngëtarja e njohur me prejardhje nga Kosova, Rita Ora ka postuar një fotografi mjaft tërheqëse në rrjetin social Instagram, aty ku ka një numër të madh të ndjekësve.

24 vjeçarja si duket është ‘nxerë’ për festat e krishtlindjeve, pasi ka vendosur që të zhvishej në pjesën e lartme, duke treguar pak nga gjoksi i saj.

Gjithashtu, ajo në kokë kishte një kapelë të Santës. Për më shumë, ajo ka postuar dhe një fotografi të pemës së vitit të ri të cilën e ka zbukuruar mjaft shumë.