Rita zhvishet edhe për revistën “LOVE” (FOTO)

Edhe Rita Ora është bërë pjesë e klubit 'Love' me fotografitë tërheqëse në të brendshme.

ShowBiz

04/02/2016 17:37

Pas fotografive të bujshme që Rita ka bërë javën e kaluar me fotografin Terry Richardson, ajo këtë herë përsëri vjen me një foto tërheqëse.

Por, këtë herë Rita ka të veshur një palë të brendshme të zeza dhe duket shumë bukur edhe pa grim, derisa ka pozuar mes të famshmeve të tjera për “Love Club”./lajmi.net

Sensational curves: Rita Ora has yet again proved she knows how to work it in front of the camera as she smouldered in a sexy new photo shoot for LOVE magazineCheeky! Showing she is certainly not shy, this is the second time in a fortnight that Rita has opted to bare all for a shoot, following a smouldering shot for France's LUI magazine