Rita shkëlqen në premierën e ‘The Voice of UK’ (FOTO)

Talent Show ‘The Voice of UK’, ka pasur mbrëmë premierën, e gjatë këtij spektakli do të jetë edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare Rita Ora, e cila është pjesë e jurisë. Vlen të pamendet që Rita në premier ka shkëlqyer, ndërsa fansat presin të njëjtën edhe në vazhdim...

ShowBiz

05/01/2015 19:42

Në premierën e spektaklit ‘The Voice of UK’, Rita Ora, ka zgjedhur të paraqitet me një fustan të kaltër e me dekolte të theksuar. Kjo dukje e Ritës është komentuar pozitivisht, kurse pritet nga ajo që edhe në puntatat e radhës Rita të shkëlqej.

Këngëtarja Rita Ora do të jetë e vetmja femër në panelin e jurisë dhe këtë vit gjithë vëmendja do të jetë tek ajo. Lajmi.net