Rita sensuale në pozën për GQ (FOTO)

GQ "bën bashkë" përsëri Rita Orën dhe Cara Delevingne.

ShowBiz

06/02/2016 10:18

Rita Ora ka poszuar për revistën e njohur GQ.

Ajo dhe modelja Cara Delevingne shfaqen në të njejtin numër të revistës, megjithëse pozat i kanë bërë të ndara.

Rita shihet në ngjyrat bardhë e zi, ku shfaqë trupin e tonifikuar në një foto shumë artistike./lajmi.net

Hot Right Now: Singer Rita Ora looked every inch the perfect model as she posed up a storm for the latest issue of GQ magazine, wearing a cropped T-shirt and patchwork jeans Hold the position: Rita's beautiful image appears in the same issue as 23-year-old Cara Delevingne's, which shows her wearing a plain vest top and matching underwear