Rita rrezatuese në MTV VMA

Rita ka lënë të gjithë gojëhapur me paraqitjen e saj në apetin e kuq për ceremoninë e MTV Video Music Awards.

ShowBiz

25/08/2014 10:53

Rita perfekte edhe një herë në shoun e MTV për ndarjen e çmimeve për videoklipet më të mira të vitit.

Ajo ka qenë ndër më të bukurat dhe më seksi që ka shkelur tapetin e kuq, me një fustan me shpinë komplet të hapur dhe këmba e ekspozuar poashtu.

Fustani i gjatë i kuq i dizajnuar nga Dona Karan e ka paraqitur Ritën shkëlqyeshëm në të gjitha aspektet dhe me grimin dhe flokët bardhë ka bërë që ajë të jetë ndoshta më e bukura në gjithë mbrëmjen.

Poashtu, një detaj për të cilin Rita kujdeset githmonë, dizajni i thonjëve. Duket që i ka kushtuar plot 56.000$. Ajo ka bërë merimangat ‘vejushat e zeza’ në to, duke simbolizuar këngën të cilën ka performuar me Iggy Azalean.