Rita Orës i ngrihet fustani nga era e fortë, i dalin të pasmet

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora këto ditë është në Sydney të Australisë.

ShowBiz

29/11/2018 17:17

Ajo sërish ishte në qendër të vëmendjes me paraqitjen e saj ekstravagante në tapetin e kuq të “Cartier’s Precious Cargo Party”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja aksidentalisht ka zbuluar më shumë se ç’duhet pavarësisht se ishte veshur me një fustan të butë konservator.

Falë një moti me erë, veshja e saj nuk ishte e qëndrushme teksa po ecte në qilimin e kuq në Cartier’s Precious Cargo Party në Sydney.

Rita është në Australi për të promovuar albumin e saj të dytë të titulluar “Phoenix”, të cilin e lansoi para një jave.

Megjithatë, kaq të bukur dhe me plot sharm nuk e kemi parë asnjëherë. /Lajmi.net/