Rita Ora zbulon detajet e projektit të ri muzikor  – Lajmi.net
Rita Ora zbulon detajet e projektit të ri muzikor 
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:25, 15 April 2019
Rita Ora shumë shpejtë do ta publikojë këngën e re me videoklip.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nëpërmjet një postimi në Instagram ka dhënë detaje lidhur me projektin e ri muzikor të cilin e ka në bashkëpunim me Kygon, shkruan lajmi.net.

Kënga e cila titullohet “Carry On” pritet të publikohet më 19 prill që i bie ditë e shtunë.

Kujtojmë se ajo po e shijon suksesin e projekteve të tjera muzikore dhe është po ashtu e angazhuar në turne të ndryshëm në kuadër të albumit “Phoenix”.

Pavarësisht

Gjatë qëndrimit të saj në vendlindje, Rita u takua edhe me familjarët, miqtë dhe ishte për ta vizituar varrin e gjyshit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO