Rita Ora tregon më shumë se që duhet teksa pozon në të brendshme

Rita ka sjellë disa poza të nxehta.

ShowBiz

01/09/2021 08:20

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka realizuar disa poza të nxehta të cilat i ka postuar në profilin e saj zyrtar në instagram.

Rita ka marrë vëmendje teksa ka pozuar veshur vecc në të brendshme me material dënim e sipër një këmishë me katrora ngjyrë të gjelbërt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Për të plotësuar dukjen e saj ajo veshjen e kombinoi edhe me një palë çizme lëkurë ngjyrë të bardhë në stil kaubojski.

Rita veshjes po ashtu i shtoi edhe një kapele ngjyrë të kuqe si dhe një palë syze dielli.

Përndryshe, “Sea Side” është kënga e fundit që solli para pak ditësh./Lajmi.net/

YouTube player