Rita Ora tifoze e zjarrtë e skuadrës angleze, shikoni çfarë bën para lojës – Lajmi.net
Rita Ora tifoze e zjarrtë e skuadrës angleze, shikoni çfarë bën para lojës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:53, 11 July 2018
Rita Ora është një nga artistet më të suksesshme shqiptare.

Pasi sot është gjysmëfinalja Kroaci-Angli, Rita tregon se është tifoze e zjarrtë e skuadrës së Anglisë, shkruan lajmi net.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram, Ora shfaqet me flamurin e Anglisë e që siç duket është shumë e emocionuar para ndeshjes.

Ajo po ashtu, ka bërë veten Fotoshop teksa shihet pranë lojtarëve të Kroacisë ku i largon jashtë lojës.

“Do shkojnë në shtëpi”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

It’s coming home 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 pt 2

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

It’s coming home 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO