Rita Ora refuzon X-Factorin

Këngëtarja Rita Or aka refuzuar të jetë pjesë e jurisë në X Factor, pasi që do të jet në panelin e jurisë në kompeticionin “The Voice of UK”…

ShowBiz

05/01/2015 12:13

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Rita Ora, për “The Sun” , ka treguar se ka dëshirë të jetë trajnere në ‘The Voice of UK’, ndërsa ka theksuar se nuk e di se si funskionon “X Factor’.

“Respekti për këtë shoë është shumë i madh. Ai është i mirëpritur dhe i respektuar nga artistët tjerë. Kjo është pse iu bashkova, sepse me të vërtetë e respektoja këtë format dhe mënyrën se si lidhesh me garuesit. Nuk e di se si funksionon X Factori, isha atje vetëm për një ditë. Por, e kam shikuar shumë The Voice-n dhe më pëlqente se si dukej në TV dhe liria që kemi si trajnerë të bëjmë çfarë të duam”, ka thënë Ora.

Përkrah saj në jurinë e The Voice UK janë edhe Sir Tom Jones, ëill.i.am dhe Ricky Wilson. Lajmi.net