Rita Ora publikon këngën e re

ShowBiz

23/06/2022 21:59

Artistja shqiptare me famë botërore Rita Ora sot ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga është një bashkëpunim me producentin belg, Netsky dhe titullohet “Barricades”, shkruan lajmi.net.

Artistët këtij projekti muzikor ia kanë bashkëngjitur edhe videoklipin ku producente e këngës është Laura Burhenn.

Projekti muzikor i dyshes mund të gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes.

Ndryshe rikujtojmë se “Finish Line” është kënga e fundit e Ritës e cila është realizuar si pjesë e një fushate për mbështetjen e grave. /Lajmi.net/

YouTube player