Rita Ora ‘përvëluese’ vetëm në të brendshme – Lajmi.net
Rita Ora ‘përvëluese’ vetëm në të brendshme
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:39, 16 March 2019
Këngëtarja shqiptare, Rita Ora është një nga femrat më seksi shqiptare.

Bukuroshja jonë së fundmi ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram teksa shfaqet vetëm në të brendshme, shkruan lajmi.net.

Ora ka mahnitur të gjithë e cila vë në pah linjat trupore bombastike, për të cilat edhe shquhet nga publiku.

Rita dje ka publikuar projektin e ri muzikor “R.I.P”, në bashkëpunim me Sofia Reys dhe Anitta, projekt ky që ka mbledhur mbi tre milionë shikime në YouTube.

Ndërkohë, ajo po shijon edhe suksesin e këngës së saj solo “Only Want You”, të realizuar edhe me klip. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO