Rita Ora përgënjeshtron thashethemet për “The Voice”

Rita Ora përgënjeshtron thashethemet për “The Voice” Pëlqej0 Abonohu për lajmet me e-mail: E-maili juaj: Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin! Për këngëtaren Rita Ora, prezenca në jurinë e “The Voice” ka qënë një zgjedhje ideale, duke lënë të kuptohet se do të ketë edhe kontrata të tjera.

ShowBiz

05/03/2015 15:20

Pas shumë zërave të cilat vinin në pikëpyetje praninë e saj në edicionet e tjera, këngëtarja ka thënë se ajo ka qënë e lumtur dhe se ka qënë një vendim i drejtë. transmeton alb.eu

Në intervistën e saj të fundit për revistën “In Style UK”, 24 vjeçarja ka thënë se pjesëmarrja në “The Voice” ka qenë vendimi më i rëndësishëm në karrierën e saj dhe ndihet me fat që është një nga anëtaret e jurisë. lajmi.net