Rita Ora në secilin cep të Gjermanisë

Rita Ora ka zënë vend pothuajse në çdo cep të dyqaneve në qytete të Gjermanisë, me posterin e saj në ballinën e Revistës Glamour, të muajit shtator. Këngëtarja kosovare duket shumë bukur në ballinë, kur edhe fitoi një çmim në Glamour Magazine Awards si Solo Artisja më e mirë e vitit. Në ceremoni ishte prezente…

ShowBiz

10/10/2013 12:14

Rita Ora ka zënë vend pothuajse në çdo cep të dyqaneve në qytete të Gjermanisë, me posterin e saj në ballinën e Revistës Glamour, të muajit shtator.

Këngëtarja kosovare duket shumë bukur në ballinë, kur edhe fitoi një çmim në Glamour Magazine Awards si Solo Artisja më e mirë e vitit. Në ceremoni ishte prezente me të ëmën e saj dhe motrën, ndërsa çmimin ia ndau shoqja e saj Cara Delevingne.

Fotot e saj nëpër vende të ndryshme, në qytetet gjermane, i sjell lajmi.net.