Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Rita Ora ndan të tjera imazhe nga paraqitja në “The Tonight Show”

13:55 | 3 Mars 2021

Foto: Instagram

Rita Ora dukej për mrekulli gjatë paraqitjes në shoun e famshëm amerikan.

Rita Ora këtë kohë po qëndron në Australi, ndërsa së fundi ka dhënë një intervistë për Jimmy Fallon, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, në këtë intervistë ka folur për qëndrimin në Australi si dhe për ep-in e saj të ri “Bang”.

Në llogarinë e saj në Instagram, Rita postoi fotografi të reja nga paraqitja në “The Tonight Show” me Jimmy Fallon.

Ajo dukej për mrekulli e veshur me një fustan ngjyrë rozë, në të cilin vuri në pah këmbët joshëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Po ashtu, ajo dhuroi performancë mahnitëse në shtëpinë e operës së Sidnejt bashkë me orkestër. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)