Rita Ora merr urimin e veçantë nga nëna e saj për ditëlindje 

Sot, këngëtarja shqiptare, Rita Ora feston ditëlindjen. E një urim i veçantë në mesin e shumë urimeve Rita e mori nga nëna e saj, shkruan lajmi.net. Vera uroi të bijën përmes një fotografia nga fëmijëria e saj ku dhe ia dedikoi fjalët e ëmbla. “Rita, pira, urime ditëlindjen zog. Të duam shumë, asgjë nuk ka…

ShowBiz

26/11/2022 22:41

Sot, këngëtarja shqiptare, Rita Ora feston ditëlindjen.

E një urim i veçantë në mesin e shumë urimeve Rita e mori nga nëna e saj, shkruan lajmi.net.

Vera uroi të bijën përmes një fotografia nga fëmijëria e saj ku dhe ia dedikoi fjalët e ëmbla.

“Rita, pira, urime ditëlindjen zog. Të duam shumë, asgjë nuk ka rëndësi dhe asnjë vlerë tjetër nuk mund të krahasohet me dashurinë dhe lidhjen që kemi.”, shkroi ajo ndër tjerash.

Urimi i plotë:

Rita, pira, urime ditëlindjen zog. Të duam shumë, asgjë nuk ka rëndësi dhe asnjë vlerë tjetër nuk mund të krahasohet me dashurinë dhe lidhjen që kemi.

Ti ke dashurinë time të pafund dhe mbaje mend: Zemra jote është më e madhe se trupi yt dhe të lutëm vazhdo të jesh vetvetja.

Të duam shumë, dashuria që ke prej meje dhe tërë familjes është çmimi më i madh që do të kesh tërë jetën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)