Rita Ora kujton disa momente të verës, sot derisa në Londër po bie shi

Rita Ora i ka publikuar disa imazhe provokuese nga vera që lamë pas.

ShowBiz

25/10/2020 10:42

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka treguar se po i mungojnë ditët e nxehta të verës, shkruan lajmi.net.

Sot më shumë se kurrë ajo po i kujton ato momente pasi në Londër po bie shi.

 

View this post on Instagram

 

Take me back. It’s Raining in London and I found these bad boys. Film camera from my last summer hols. Greece/Ibiza 2020.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“Më ktheni në kohë. Po bie shi në Londër dhe gjeta këto imazhe. Foto të realizuara nga vera e kaluar, Greqi/Ibiza2020”, ka shkruar Rita Ora pranë postimit ku shfaqet tejet joshëse./Lajmi.net/