Rita Ora, këngëtares së njohur: Më mungon shumë

Rita Ora është një ndër artistet shqiptare që po shënon karrierë të suksshme në botë.

ShowBiz

07/04/2018 11:59

Këngëtarja është e pranishme në pothuajse çdo event nga bota e artit dhe muzikës në botë, shkruan lajmi.net.

Rita njihet për raporte të mira me disa artiste, e ndër to është edhe këngëtarja e famshme, Miley Cyrus.

Në llogarinë e saj në Instagram, Rita ka postuar një fotografi në të cilën shihet duke u përqafuar me Cyrus.

“Më mungon shumë @mileycyrus”, ka shkruar Rita mbi fotografi. /Lajmi.net/