Rita Ora, e kuqe dhe e lumtur në LA (Foto)

Rita po shijon komentet e mira për këngën e sapo publikuar me Chris Brown.

ShowBiz

07/08/2015 12:18

‘Body on me’ po pritet të ketë sukses dhe të shëndrrohet në një hit, dhe kjo Ritën e bën të lumtur.

Ajo po qëndron në Los Angeles për të promovuar këngën, e cila shumë shpejtë do dalë me videoklip, transmeton Lajmi.net.

Ky është singëli i parë për Ritën i lansuar në Shtetet e Bashkuara, me të cilin synon tregun amerikan./Lajmi.net

One dress outfit: The blonde showed off her legs and cleavage in the jacket outfitBusty: She displayed her ample assets with a bralet beneath her plunging jacketWorking hard: Rita explained that the new single release had been a long time coming, and a battleQuick wave: The international starlet has quite literally not stopped in recent weeksTransatlantic: It's sure to earn her new recognition from overseasStaying Stateside: Despite her commitments to the UK with the X Factor, Rita is staying Stateside for her music careerCelebrating: Rita was dolled up in gold accessories to complete the look

RITA ORA – Body on Me (Audio) ft… by