Të Infektuar: 1083

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Rita Ora duket si një ‘engjëll’ në gala mbrëmjen ‘amfAr’

16:16 | 22 Shtator 2019

Rita Ora ishte e ftuar speciale në galan ‘amfAr’.

Dje në qytetin e Milanos është mbajtur gala mbrëmja e ‘amfAr’ një eveniment ky që si fokus qendror ka mbledhjen e donacioneve për ‘Sidën’, shkruan lajmi.net.

Në këtë mbrëmje ndryshe nga tjera herë, nuk munguan as fytyrat e shoubizit të pranishëm ishin Ermal Mamaqi me bashkëshorten, modelja Aurela Hoxha, dhe Rita Ora e cila morri vëmendjen me veshjen e saj.

Këngëtarja shkëlqeu edhe në interpretimin e disa hiteve si “Lonely Together”, “Medley”, “Let you love me”. /Lajmi.net/