Rita Ora duket mahnitëse me xhaketë të bardhë teksa promovon fondacionin “Women of the future”

Rita erdhi atraktive e veshur në të bardha.

ShowBiz

28/10/2020 09:52

Ajo është e njohur për stilin e veçantë dhe hitet e shumta të muzikës pop, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Rita Ora dukej e bujshme me një xhaketë sportive dhe këpucë me print gazete të “ShoeDazzle”, ndërsa përdori Instagramin për të promovuar “Women of the Future Found” në vlerë 100 mijë dollarë.

Këngëtarja, 29 vjeçe, solli një seri pozash ndërsa ishte e veshur me xhaketë të bardhë e pantallona të shkurtër të zi.

Flokët bionde të Ritës ishin stiluar në një mënyrë të çrregullt dhe pamja e saj e përsosur u rrit me një pamje magjepsëse të make-up.

“Kanë mbetur vetëm disa ditë për të aplikuar për fondin “Women of the Future”, një program granti prej 100,000 dollarësh i filluar nga @shoedazzle dhe unë për gratë në art!”, ka shkruar ajo.

Rita kohët e fundit ngriti fotografitë me një mori fotografishë nga udhëtimet e shumta që kishte në pjesë të ndryshme të Evropës. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Part 2 on my film camera x summer 2020

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on