Rita në krahët e Afrim Muqiqit (Foto)

Rita Ora ka shkuar ta përshëndesë këngëtarin e mbrëmjes së dasmës, Afrim Muqiqin.

ShowBiz

09/10/2015 23:22

Rita siç duket ka sjellë një freski të këndshme në dasmën e miqve të saj.

Ajo shfaqet gjithmonë e buzëqeshur në fotot e siguruara deri më tani dhe shumë e afërt me të gjithë, transmeton lajmi.net.

Këngtarja me famë botërore madje ka shkuar ta takojë këngëtarin i cili po përkujdeset për argëtimin e mysafirëve, me të cilin ka bërë edhe disa fotografi që Zëri ka siguruar./Lajmi.net

Afrim Muqiqi në krahët e Rita Orës (FOTO) Image Image Image