Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Rita me lëvizje seksi në performancat e mbrëmshme (FOTO)

13:11 | 30 Tetor 2015

Rita Ora

Rita ka bërë që gjoksi i saj të jetë në qendër të vëmendjes gjatë performancës së mbrëmshme.

Rita është paraqitur në dy evente radhazi, ku ka performuar hitet e saj para publikut të mrekullueshëm.

Në festën e radios ‘Kiss FM’ për Halloween në Britani, Rita ka veshur rroba me fund të shkurtër dhe çizme të gjata portokalli, transmeton lajmi.net.

Çfarë është vërejtur është gjoksi i Ritës, të cilin ajo nuk e fsheh aspak dhe dje e ka përdorë për lëvizje seksi duke vallëzuar gjatë performimit të këngëve.

Rita më vonë është ndërruar, për të shkuar në eventin tjetër të organizuar nga UNICEF dhe për aty ka veshur gjaketën bardhë e zi të Balmain, të njëjtën që Kendall Jenner ka veshur në fillim të këtij viti.

Bukuroshja shqiptare në të dyja eventet ka performuar me flokët e kapur gërshetë./Lajmi.net

Rita Ora Rita Ora Rita Ora Balmain is best: Rita, 24, ignored the fancy-dress code and instead favoured a sexy look as she showed her face at the Unicef UK Halloween Ball at One Mayfair Kopy Kat: In a similar fashion to Kendall, Rita teamed the dazzling number with a pair of black heeled thigh-high boots All the bling: Rita decorated her perfectly polished nails with an assortment of silver rings Typically preened: The Body On Me hit-maker's doll-like beauty was highlighted with professionally-applied contouring, fluttering fake eyelashes and a deep red lip Singing her heart out: The chart starlet gave her set her all despite having not stopped all day Tricky task: She almost over exposed herself as she cautiously exited her car in the thigh-skimming jacket-dress