Rita ‘hot’ i sfidon yjet

Rita Ora i ka sfiduar yjet e ‘shoë-bizit’ si Kim Kardashian e Kate Moss, me veshjen e saj të shkëlqyeshme. Këngëtarja shqiptare kishte veshur një fustan të zi klasik, i cili duket të jetë më i preferuari për ‘VIP’ para festave të fundvitit. 23 vjeçarja dukej për mrekulli, po aq edhe seksi, me fustanin që…

ShowBiz

15/12/2013 18:00

Rita Ora i ka sfiduar yjet e ‘shoë-bizit’ si Kim Kardashian e Kate Moss, me veshjen e saj të shkëlqyeshme. Këngëtarja shqiptare kishte veshur një fustan të zi klasik, i cili duket të jetë më i preferuari për ‘VIP’ para festave të fundvitit.

23 vjeçarja dukej për mrekulli, po aq edhe seksi, me fustanin që tregonte edhe pjesët më intime të trupit, në mbrëmjen e organizuar nga LBD. Ajo mbante një çantë të kuqe dhe këpucë të zeza, mbi të cilat shihej edhe tatuazhi i saj. Sigurisht, mjaft elegante dukeshin edhe Kim dhe Kate.