Rita e nxehtë në dimër

Ka shumë pak femra që mund ta veshin një fustan të tillë, me belin shpluar, e të duken aq bukur në mes të dhjetorit. Por, të martën, këngëtarja shqiptare Rita Ora tregoi se mund ta mposht atë të ftohtë, derisa modeloi për ‘Material Girl’ në Miami. E dashura e DJ Calvin Harris, e cila së…

ShowBiz

11/12/2013 11:00

Ka shumë pak femra që mund ta veshin një fustan të tillë, me belin shpluar, e të duken aq bukur në mes të dhjetorit. Por, të martën, këngëtarja shqiptare Rita Ora tregoi se mund ta mposht atë të ftohtë, derisa modeloi për ‘Material Girl’ në Miami.

E dashura e DJ Calvin Harris, e cila së fundmi e konfirmoi pjesëmarrjen me rolin e Mias, në ‘50 Shades of Grey’, dukej për mrekulli dhe mjaft seksi, përpara një veturë në stil paksa më antik, në rrezet e diellit në Miami. Flokët e saj dukeshin mjaft bukur dhe kishte përdorur edhe buzëkuq. Me të vërtetë, Rita dukej e nxehtë në mes të dimrit.