Rita “djeg” rrjetin, si kurrë më parë ekspozon të pasmet në bikini – Lajmi.net
Rita “djeg” rrjetin, si kurrë më parë ekspozon të pasmet në bikini
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:01, 16 April 2018
Rita Ora është një prej artisteve shqiptare e cila ka arritur të bëjë që emri i saj të njihet në gjithë botën.

Ashtu si shumë prej yjeve botërore edhe Rita është shumë e angazhuar në muzikë me turne në vende të mdryshme të botës, shkruan lajmi.net.

Këto ditë në Los Angeles po mbahet festivali i famshëm “Coachella”, i cili mbledh në një vend emrat më prestigjioz nga kjo fushë.

E pranishme ishte edhe Rita Ora, e cila ka realizuar performancë madhështore me shumë energji në skenë.

Pas festivalit, Rita ka gjetur kohë edhe të relaksohet, ajo ka ‘thyer’ rrjetin me publikimin e imazheve në bikini të kuqe me fokus në të pasme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO