Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Riniani refuzoi të dalë me të nga “Përputhen”, Ana ka dy fjalë për të

17:57 | 2 Mars 2021

Ana ka diçka për të të thënë pas refuzimit të Rinianit për të dalë me të nga “Përputhen”.

Ana Kauri të dielën u largua nga emisioni “Përputhen”, ngase nuk e ndiente se duhej të vazhdonte mv tej të ishte pjesë e programit, shkruan lajmi.net.

Por, duke u larguar, ajo kërkoi nga Riniani që të dilte së bashku me të,  në mënyrë që të vazhdonin njohjen jashtë programit.

Megjithatë, dyshja disi i kishin ndarë rrugët nga takimi i fundit, andaj Riniani nuk mendoi se do të ishte vendim i drejtë ta bënte atë dhe e refuzoi.

Së fundi, ndjekësit e pyetën Anën se a mban inat që Riniani nuk pranoi të dilte me të nga “Përputhen” dhe e cilësonin qëndrimin e tij aty sa për shou.

“Joo. Nuk gjykoj asnje njeri per zgjedhjet qe ben. Thjesht nuk me doli sic e prisja”, shkroi ajo. /Lajmi.net/