Rina ul pantallonat, provokon duke treguar të brendshmet

Rina Balaj ndau me ndjekësit një imazh tërheqës.

ShowBiz

10/06/2020 15:39

Rina Balaj iu rikthye pozave atraktive në rrjete sociale, duke u shfaqur joshëse në bikini, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, Rina kishte veshur bikini, teksa në pjesën e poshtme mbante veshur edhe pantallona të shkurtër.

Ajo kishte ulur poshtë pantallonat për t’i treguar bikinit, ndërsa vuri në plan të parë edhe barkun e sheshtë.

Së fundi, Rina Balaj dhe partneri i saj Sin Boy, kanë pushuar në Dhërmi, nga i cili vend sollën disa imazhe. /Lajmi.net/