Rina duket joshëse në paraqitjen e fundit, dekolteja e hapur i zbulon shumë

Rina duket tërheqëse në foton që e ndau me ndjekësit.

ShowBiz

28/10/2020 14:20

Rina Balaj është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për paraqitjet atraktive, shkruan lajmi.net.

Së fundi, rep-artistja ka ndarë me ndjekësit një imazh në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet e veshur me të bardha.

Ajo mori vëmendje me dekolte të hapur, teksa i kishte lidhur flokët lart dhe vuri në pah ndryshimin në stil të flokëve.

Rina kujdeset shumë edhe për formësimin e linjave trupore në palestër, kurse rezultatet i tregon në fotografi.

Ajo kohën e fundit ka sjellë vazhdimisht këngë në bashkëpunim me të dashurin, Rin Boy. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Even when I try to look normal, I look weird

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on