Rina Balaj zgjedh të duket si vetvetja për “Halloween”

Rina Balaj nuk ka kostum për "Halloween" këtë vit.

ShowBiz

31/10/2020 20:39

Rina Balaj është mjaft aktive në rrjetet sociale, në të cilat ka publikon imazhe që tregojnë vijën e saj trupore, shkruan lajmi.net.

Në çdo publikim që bën merr mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e saj, duke u komentuar shpesh për ndryshimet që bën në pamje.

Me rastin e festës së ‘Halloween” ajo ka zbuluar se zgjedh të duket si vetja, duke ndarë imazhe me 220 mijë ndjekësit e Instagramit.

“Vendosa me kon vetvetja ket’ vit’”, qe mbishkrimi i fotografisë së publikuar./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Vendosa me kon vetvetja ket’ vit’. ___ @shikokushluan sonte!!! @arber_bytyqi_mua ❤️ @zone.hair ?

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on