Rina Balaj shfaqet sensuale në imazhet e saj të fundit

23:00 | 1 Dhjetor 2021

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të për imazhet e saj të cilat ajo i publikon.

Ajo gjithmonë merr vëmendje me imazhet e saj sidomos me ato me bikini, shkruan lajmi.net.

E së fundi ka publikuar disa imazhe ku shihet shumë e ëmbël.

E veshur me një palë xhinse dhe një jelek të kombinuara ajo shfaq format e saj trupore tepër seksi.

Flokët e gjata po i shkojnë aq bukur sa që po duket si një kukull prej vërteti.

Rina është në lidhje me këngëtarin grek Sin Boy./Lajmi.net/