Rina Balaj provokon nga krevati

23:58 | 19 Qershor 2019

Rina Balaj duket tejet seksi në foton e fundit të publikuar në Instagram.

Reperja Rina Balaj ani pse shumë e re në moshë, sukseset i ka të panumërta, shkruan lajmi.net.

Që nga fillimet e para të karrierës arriti që të bëhet emri më i komentuar në botën e shoubizit dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon edhe sot.

Rina, përveç sukseseve me muzikë, veçohet edhe për stilin e veçantë që ka. Madje ajo kohëve të fundit po shfaqet tejet provokative e veshur shkurt.

Në Instastory e ka publikuar një foto nga krevati, imazh në të cilin duket seksi. Kujtojmë se ajo është aktive në palestër dhe rezultatet janë të dukshme./Lajmi.net/